Rennie ICE bez cukru

Rennie ICE bez cukru

Žuvacie tablety Rennie ICE bez cukru

Žuvacie tablety Rennie ICE bez cukru prinášajú úľavu od pálenia záhy a prekyslenia žalúdka štandardným mechanizmom, ale pretože neobsahujú cukor, sú vhodné aj pre diabetikov. Rennie ICE – na symptomatickú liečbu pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat kyslého obsahu žalúdka späť do pažeráka) a ťažkosti súvisiace s prekyslením žalúdka

Žuvacie tablety Rennie obsahujú uhličitan vápenatý a horečnatý, ktoré neutralizujú nadbytočnú žalúdočnú kyselinu tým, že ju premieňajú na vodu a ďalšie telu prirodzené látky. Pôsobia priamo v žalúdku a telo ich následne bez problémov dokáže vylúčiť.

Dávkovanie tabliet Rennie ICE bez cukru

  • Na začiatku býva obvyklá dávka 1 – 2 žuvacie tablety podľa potreby, maximálna denná dávka je 11 tabliet.
  • Rennie ICE bez cukru je určený len pre dospelých a dospievajúcich starších ako 12 rokov.
  • Obdobie trvania liečby je obmedzené na 14 dní. Ak príznaky neodznejú po 7 dňoch užívania tabliet Rennie ICE bez cukru, kontaktujte svojho lekára.

Užívanie tabliet Rennie ICE bez cukru je možné aj v tehotenstve alebo pri dojčení, ale je potrebné dodržiavať pokyny uvedené v návode na použitie. Užívanie liekov v tehotenstve vždy najskôr konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Indikácie

Pálenie záhy

Prekyslenie žalúdka

Pálenie záhy v tehotenstve

Kúpiť on-line

Rennie ICE bez cukru je možné kúpiť v internetových alebo kamenných lekárňach. Nižšie uvedený zoznam lekární slúži len na ukážku. Spoločnosť Bayer neručí za dostupnosť Rennie ICE bez cukru, ktorá je v správe jednotlivých lekární.

benulekaren.png
KÚPIŤ ON-LINE
drmax.sk
KÚPIŤ ON-LINE
mojalekaren.png
KÚPIŤ ON-LINE
pilulka.png
KÚPIŤ ON-LINE

 

Zloženie tabliet Rennie ICE bez cukru

Každá žuvacia tableta obsahuje okrem iného uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, sorbitol – podrobnejšie informácie nájdete v návode na použitie!

Rad prípravkov

Rennie_ICE

Rennie ICE (zdravotnícka pomôcka)

Žuvacie tablety Rennie ICE bez cukru prinášajú úľavu od pálenia záhy a prekyslenia žalúdka neutralizáciou žalúdočnej kyseliny, ale pretože neobsahujú cukor, sú vhodné aj pre osoby, ktoré musia sledovať svoj príjem cukru.

Talcid.png

Talcid (liek)

Talcid obsahuje liečivo hydrotalcit, ktoré pôsobí ako antacidum (látka znižujúca kyslosť žalúdočnej šťavy).

Rennie_c_1