Rennie ICE bez cukru

Rennie ICE bez cukru

Žuvacie tablety Rennie ICE bez cukru

Žuvacie tablety Rennie ICE bez cukru prinášajú úľavu od pálenia záhy a prekyslenia žalúdka štandardným mechanizmom, ale pretože neobsahujú cukor, sú vhodné aj pre diabetikov. Rennie ICE – na symptomatickú liečbu pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat kyslého obsahu žalúdka späť do pažeráka) a ťažkosti súvisiace s prekyslením žalúdka

Žuvacie tablety Rennie obsahujú uhličitan vápenatý a horečnatý, ktoré neutralizujú nadbytočnú žalúdočnú kyselinu tým, že ju premieňajú na vodu a ďalšie telu prirodzené látky. Pôsobia priamo v žalúdku a telo ich následne bez problémov dokáže vylúčiť.

Dávkovanie tabliet Rennie ICE bez cukru

  • Na začiatku býva obvyklá dávka 1 – 2 žuvacie tablety podľa potreby, maximálna denná dávka je 11 tabliet.
  • Rennie ICE bez cukru je určený len pre dospelých a dospievajúcich starších ako 12 rokov.
  • Obdobie trvania liečby je obmedzené na 14 dní. Ak príznaky neodznejú po 7 dňoch užívania tabliet Rennie ICE bez cukru, kontaktujte svojho lekára.

Užívanie tabliet Rennie ICE bez cukru je možné aj v tehotenstve alebo pri dojčení, ale je potrebné dodržiavať pokyny uvedené v návode na použitie. Užívanie liekov v tehotenstve vždy najskôr konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Indikácie

Pálenie záhy

Prekyslenie žalúdka

Pálenie záhy v tehotenstve

Kúpiť on-line

Rennie ICE bez cukru je možné kúpiť v internetových alebo kamenných lekárňach. Nižšie uvedený zoznam lekární slúži len na ukážku. Spoločnosť Bayer neručí za dostupnosť Rennie ICE bez cukru, ktorá je v správe jednotlivých lekární.

benulekaren.png
KÚPIŤ ON-LINE
drmax.sk
KÚPIŤ ON-LINE
mojalekaren.png
KÚPIŤ ON-LINE
pilulka.png
KÚPIŤ ON-LINE

 

Zloženie tabliet Rennie ICE bez cukru

Každá žuvacia tableta obsahuje okrem iného uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, sorbitol – podrobnejšie informácie nájdete v návode na použitie!

Rennie_c_1