Liečba prekysleného žalúdka

Rennie ICE bez cukru prináša rýchlu úľavu od pálenia záhy a prekyslenia žalúdka. Ak vás trápi pálenie záhy, vďaka Rennie ICE bez cukru sa jeho nepríjemné a bolestivé prejavy rýchlo stratia. Rennie ICE – na symptomatickú liečbu pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat kyslého obsahu žalúdka späť do pašeráka a ťažkosti súvisiace s prekyslením žalúdka). 


Sú chvíle, kedy sa žalúdočným ťažkostiam spojeným s prekyslením žalúdka nevyhnete. Rennie ICE bez cukru obsahujúce uhličitan vápenatý a horečnatý dokáže rýchlo neutralizovať nadbytok žalúdočnej šťavy tým, že ju premení na vodu a ďalšie neutrálne zlúčeniny, ktoré sú k žalúdku šetrné. Rennie ICE bez cukru rieši priamo príčinu problému – kyselinu vo vašom žalúdku – a pomáha zmierňovať prejavy refluxu žalúdočnej šťavy. Pôsobí priamo v žalúdku.

Rennie ICE bez cukru možno užívať vo dne aj v noci na rýchle zmiernenie bolestivých prejavov. Viac informácií o Rennie ICE bez cukru.

Ako sa môžeme prekysleniu
žalúdka brániť?

Nezabudnite každý hlt jedla poriadne rozžuť, väčšie kusy jedla trávi žalúdok dlhšie. Snažte sa pri jedle sedieť.

Hovorí sa to ľahko, ale robí sa to ťažšie, napriek tomu si skúste dať menšiu pauzu, urobte si zopár dychových cvičení a vyčistite si hlavu. Uvidíte, že vám to prinesie obrovskú úľavu.

Tučné alebo priemyselne vyrábané jedlá sa trávia oveľa dlhšie. Obmedzenie mastných vyprážaných pokrmov zníži zaťaženie vášho žalúdka. Snažte sa jesť viac chudého mäsa a rýb, piť nízkotučné mlieko a vyprážané pokrmy vymeňte za grilované. Korenie môžete vymeniť za bylinky. Kyselinotvorné nápoje, napríklad káva, môžu takisto zhoršovať zažívanie.

Žena vyberajúca tabletky Rennie ICE bez cukru z balenia

Veľké porcie žalúdok rozťahujú a zvyšujú tlak v mieste, kde sa na žalúdok napája pažerák. To potom vedie k žalúdočným ťažkostiam spojeným s prekyslením. Skúste si dať šesť menších pokrmov denne namiesto troch veľkých. Eliminujete tým preplnenosť žalúdka a zabránite tvorbe nadmerného množstva žalúdočnej šťavy.

Chcete sa o prekyslení žalúdka dozvedieť viac? Prečítajte si viac informácií o prejavoch a príčinách prekyslenia žalúdka.

Prekyslenie žalúdka:
príčiny a prejavy >